Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Розаліївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04363159) був реорганізований і увійшов до складу Узинської громади

Сільський голова - Грабовський Володимир Юрійович

Я, Грабовський Володимир Юрійович, народився 28  жовтня 1963 року в місті Узин Білоцерківського району  Київської області. Українець, громадянин України.

З вересня 1970 року до липня 1980 року навчався в Узинській середній школі №1, де здобув загальну середню освіту.

З вересня 1980 року по листопад 1980 року працював старшим піонервожатим Іванівської середньої школи Білоцерківського району Київської області.

З листопада 1980 року по серпень 1987 року працював старшим піонервожатим Людвинівської восьмирічної школи села Людвинівка Білоцерківського району Київської області.

З жовтня 1981 року до березня 1986 року навчався в Білоцерківському сільськогосподарському інституті м. Біла Церква на зооінженерному факультеті. Де отримав вищу освіту за спеціальністю зооінженер.

З квітня 1986 року по червень 1986 року працював заступником голови колгоспу по тваринництву ім.. Кірова с. Халча Кагарлицького району.

З липня 1986 року по червень 1987 року працював головним зоотехніком колгоспу «Комуніст» села Великі Прицьки Кагарлицького району.

З липня 1987 року по листопад 2015 року працював головним зоотехніком СВК «Розаліївський» с. Розаліївка Білоцерківського району Київської області.

З листопада 2015 року працюю на посаді  сільського голови Розаліївської сільської ради, села Розаліївки, Білоцерківської ради, Київської області.

Мати, Грабовська Галина Максимівна, 1926 року народження, пенсіонерка, проживає в місті Узин.

Братів та сестер немає.

Не одружений.

Дітей немає.

Ні я, ні мої близькі та рідні до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягувалися, в іноземстві іншої держави не перебували.

На даний час разом з батьками  проживаю в місті Узин.

17.11.2015 р.                                                                        В.Ю. Грабовський

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування